LOS ANGELES ROLEPLAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOS ANGELES ROLEPLAY

Fórum sloužící pro server samp.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Daryl Michael

Goto down 
AutorZpráva
Shoishi




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 06. 18

Daryl Michael  Empty
PříspěvekPředmět: Daryl Michael    Daryl Michael  Icon_minitime1Fri Jun 15, 2018 4:08 pm

Daryl Michael

Daryl Michael  JVrzBzu
Jméno : Daryl
Příjmení : Michael
Datum Narození : 3.10.1998
Zájmy : Motorky , Lov .
Místo Narození : Sunny Side Georgia USA.
Zajímavé dovednosti : Umí velmi dobře Stopovat .


Vozidla
Triumph Bonneville 1969 Chopper.
Daryl Michael  001


Příběh
První Školní Dny
Daryl Michael  Schoolchildren_at_bus
Prvního Školního dnu jsem se velmi bál . Byl jsem zviklej na kolektiv lidí které jsem znal. Mámu , tátu bráchu ségru nebyl jsem jako ostatní . Ostatní děti si hrajou na písku já se učim lovit . Ostatní děti se učí jezdit na kole já se učim rozebrat zbraň . No přejdeme k něčemu záživnějšímu . První den do školy se mnou šel táta . Bylo to pro mě divný když mi někdo půl hodiny vykládá to kdo je a co je . No přejdem k druhýmu dnu mojeho studia . Zase jsem na sobě viděl to že jsem odlišný. Všechny děti bydleli pár metrů od školy a stejně s něma šli jejich rodiče . No já bydlel 3 kilometry od školy v lese a šel jsem sám . Ve škole se toho moc nedělo . před hodinou jsme měli krátkou přestávku na seznámení . Na první pohled jsem viděl svého nepřítele hehe . Byl to malej usmrkanej bohatej Smithovic kluk . všichni se sťastně seznamovali jen já jsem tam stál sám . V tom ke mě přišel kluk . V té chvíli jsem nevěděl kdo to je . Až za chvilku jsem si uvědomil , Jé to je Willy . Willy byl kluk kterej měl chatu asi metr od nás . Byli jsme asi jediný který nebydleli ve městě ale na samotě . Znali jsme se takže to nebylo na dlouhý vykládání . Po tom se ke mě doplazil malej Smith uchechtl se u mě a odešel . V té chvíli jsem byl dost naštvanej , jestli se mu něco nelíbí ať mi to řekne do vočí Po ,,Vyučování´´ jsem šel přímo za nim zařadil jsem se do jeho městského pomalého chodu a řekl jsem ,, Máš proti mě něco ? ´´ odvětil ,, Burane S tebou se bavit nebudu ´´ a zrychlil krok . Mě jako dítě co nezná jiné lidi než rodinu a nikdy nezažil že by mu někdo nadával to dost naštvalo . Byl jsem zviklej vše řešit násilím . Rychle jsem se za nim rozběhl a vši silou mu dal kopačku směřovanou na žebra . Mojí farmářskou botou to muselo dost bolet a hlavně takového nezkušeného mazánka . svalil se na zem a začal brečet . Nevěděl jsem kdy zastavit proto jsem se k němu sklonil a začal ho mlátit pěstmi do obličeje . Nakonec Mě Willy odtrhl a společně jsem utekli do lesa kde sme měli naše domy . Doma jsem to samozřejmě jako malé díte neřekl bál jsem se že mi můj otec nařeže , zbytek dne probíhal na mé poměry v pořádku . Druhý den jsme s Willym společně vyrazili do školy . Já jsem po pohodovém zbytku dne v rodinném kolektivu na událost se Smithovic klukem zapoměl . No došli jsme ke škole a šli jsme ke skříňkám tam když jsem si dával batoh do skříňky někdo kopl do kluka vedle mě . No byl to Willy , okamžitě se svalil a svíjel se bolestí . otočil jsem se a vzal do ruky ze skříňky nejtlustší knihu kterou jsem v té chvíli viděl . Byl to Smithovo starší bratr Sam . neváhal jsem a praštil ho vši silou do obličeje knihou on se pouze otřepal a dal mi ránu pěstí přímo do hrudníku . v tý chvíli jsem spadl na zem a nemohl popadnout dech . Začal mě kopat do ledvin a břicha . Neskutečně mě to v tý chvíli bolelo málem jsem se rozbrečel . Po chodbě šel naštěstí učitel Baker a Sama odtrhl následně s ním šel do ředitelny , nevím co se dál dělo . snažil jsem se vstát . Na třetí pokus s pomocí Willyho se mi to povedlo avšak marně , Omdlel jsem a probudil se ve školní ošetřovně . Potom přišel Táta a odvedl si mě domů . Doma se mě brácha táta a ségra vyptávali proč jsem se nechal . Odpovídal jsem že byl starší a že jsem na něj neměl , Další dny už probíhali celkem v poklidu .


Párty
Daryl Michael  LpPx1yK
Bylo mi asi 16 , S Willym jsme seděli na obědě a povídali si klasicky o motorkách hehe . V tom k nám přišla překrásná Maggie Climberová (Tajně jsem jí miloval ) a zeptala se jestli by jsme večer nepřišli k Dereckovi Spencerovi prej má prázdnej barák (Jeho rodiče jeli prej k vodě) jestli by jsme se nezastavili na ,,Kalbu´´ Řekl jsem že by se mi to nehodilo ale Willy mě přemluvil aby jsme šli . Věděl jsem že mě tam rodiče nepustí tak jsem přemýšlel jak to udělat . Když jsme šli ze školy řekl jsem ať mi Willy zavolá na mobil než vyrazí , Řekl že jo. Je večer 20:35 a zazvnil mi mobil byl to Willy a říkal že už si obouvá boty abych už pomalu šel . U postele kde sjem ležel a jakože spal jsem měl připravený tenisky . Rychle jsem si je nazul a otevřeným oknem vyskakoval na zahradu . Ze zahrady jsem si to prášil přímo k polní cestě která vede do města .Vidl jsem tam čekat Willyho na jeho fungl nový Hondě . V tý době jsem ještě neměl svojí mašinku takže jsem musel ject s ním na jedný jako buzna . Když jsme dorazili k Dereckovo Baráku tak mě zaskočilo asi 5 aut kolem baráku . no zazvonil jsem , Otevřela Maggie v jejich uplejch Jeansovejch šortkách a průhledným tílku . Málem mi muj pták roztrhl kalhoty . Pozdravil jsem nervózně ,,Ahoj Maggie ´´ ona odpověděla ,, Pojďte dál kucí ´´ . Po tom co jsme vešli nám podala plechovku s pivem . Vypil jsem ho byl to lacinej hnus Bud Light . Sedli jsme si na sedačku v obýváku kde bylo nejvíc lidí . Chvíli jsme tam seděli a já viděl jak se Maggie o něčem hádá s Dereckem a jak jí následně Dereck dává facku . V rychlosti jsem se zvedl popadl ze stolu skleničku a rozběhl se směrem k Dereckovi byl otočenej zády . Rychle jsem mu o hlavu rozbil skleničku . Maggie se lekla a zařvala následně mě chytla za mojí pravou ruku . Dereck se svalil k zemy všichni jeho rádoby kámoši se k němu seběhli a začali ho ošetřovat . Po tom co jsem se vyklidnil řekl jsem Maggie že musím jít. Ona mě odvedla směrem na terasu Dereckova baráku . Řekla ,, proč si to udělal ´´ . Odpověděl jsem ,,Žádnej sráč nebude mlátit holky , ně dokud jsem tady já ´´   . Řekla ,, On není špatnej on to tak nemyslel ´´ . Já odpověděl ,, Mohl to myslet jak chtěl ale ženský se nemlátěj ´´ . Vytáhl jsem z kapsy krabku cigár a sirky. Dal si jednu z krabičky cigaret do pusy a krabičku uklidil zpět do kapsy . vzal sjdnu sirku zapálil ji a tou jsem si zapálil cigaretu v puse následně jsem vyfoukl dým . Z baráku vyšel Willy a řekl ,, Padáme , nechci mít problém kvuli nějakýmu usmrkanýmu sráčovi ´´ . Odpověděl jsem ,, Řídim já ´´ . Hodil mi klíčky a já je chytil levačkou . Šel jsem k motorce dal klíčky do zapalování následně jsem nahodil Hondu . Sedl jsem na ní počkal na Willa následně protůroval motor Hodny zamával na Maggie a rozjel jsem se směrem k  polňačce která vedla do lesa .        Asi tak 200 metrů před barákem jsem vypnul motor a společně s Willym tlačil motorku až k Willyho baráku následně se proplížil k oknu který vedlo ke mě do pokoje . Nikdo nezjistil že jsem byl tak na hodinu pryč všichni už spali a já se snažil usnout po adrenalinovym zážitku který jsem dnešní večer zažil .

První Motorka
Dneska jsem se probudil . Jo mám devatenáctý narozeniny . Řekl jsem rodičum a ségře , bráchovi kdyby to bylo možný ať se složí společně na nějakej Chopper . že bych si to fakt přál.Ráno mě probudil brácha a řekl ať jdu před barák . Oblíkl jsem se a vyšel před barák . Stál tam nádherně černej naleštěnej Triumph Bonneville z Devětašedesátýho . Brácha mi hodil klíče a řekl ,, Je tvoje ´´ . Měl jsem strašnou radost .Chytil jsem klíčky do pravé ruky a hned běžel k motorce . Sedl jsem na ní a strčil klíčky do zapalování . Otočil s ním a jel jsem si tu novou krásku project . Na to že je z roku Devětašedesát jela jako kdyby byla nová .Po tom co jsem se vrátil domů vyhlížel mě i Willy , Dost mi mojí motorku záviděl . Ale nakonec dodal ,, Honda je stejně lepší ´´ a já se s ním hádal o to že můj Triumph je lepší a takhle to pokračovalo dalších 30 minut .

Maggie
Druhej den po narozeninách jsem šel samozřejmě do školy . Bylo ráno před barákem na mě čekal Willy . Vyšel jsem ven . Měl jsem jenom svojí Flanelku . Sedl jsem na svůj Bike a nastartoval na první pokus . Vyjel jsem a snažil se dorazit ke škole dřív než Willy. Nakonec jsem tam dorazil vážně dřív (Jupí) . Počkal jsem na Willyho . Zaparkovali jsme motorky (Já na invalidu hehe) a šli jsme do školy . šel jsem po chodbě v tom do mě někdo strčil . Padal jsem k zemi a dal ruce před sebe a rychle udělal pár kroků do předu pak jsem se otočil . Byl to Dereck . Rozeběhl se na mě a chtěl mi dát pěstí . Rychle jsem uhl a chytil ho za tričko a dal mu koleno přímo na solár. nadzvedl jsem si ho a přitlačil na skříňku . levačkou jsem ho chytil pod krkem a dal mu hlavičko na nos . následně jsem mu dal dvě rány pravačkou . Pustil jsem ho a on spadl na zem ke skříňkám . Sebral jsem si učebnice ze země a šel jsem do třídy . (Dodělám brzo)
Návrat nahoru Goto down
 
Daryl Michael
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
LOS ANGELES ROLEPLAY :: IN CHARACTER :: Životopisy-
Přejdi na: